مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه عوامل موثر بر تشخیص فرصت بازارهای تورفته (ویژه)

پرسشنامه عوامل موثر بر تشخیص فرصت بازارهای تورفته (ویژه)

هدف: شناسایی عوامل موثر بر تشخیص فرصت بازارهای تورفته (ویژه) (محیط کلان، ویژگی های صنعت، توانایی های بنگاه)

تعداد سوال: 26

تعداد بعد: 3

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 4500 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه عوامل موثر بر تشخیص فرصت بازارهای تورفته (ویژه)

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- پرسشنامه تاثیر تبادل دانش ضمنی بین فروش و بازاریابی در موفقیت بازاریابی

2- پرسشنامه بازاریابی کارآفرینانه (Entrepreneurial Marketing)

3- پرسشنامه بررسی عوامل موثر بر شناسایی فرصت های بین المللی و تاثیر آن بر رشد جهانی با تاکید بر نقش تعدیلگر قوانین و مقررات

4- پرسشنامه بررسی رابطه بین موفقیت شرکت‌ها در فروش و میزان به کارگیری استراتژی‌های بازاریابی و فروش سایت های اینترنتی

5- پرسشنامه نقش مدیریت دانش بر عملکرد سازمانی با در نظر گرفتن نقش واسط بازارگرایی و نوآوری

با توجه به شدت گرفتن روند رقابت در اغلب صنايع، هدف اصلى مديران بازاريابى، تعريف منطقي نيازها و خواسته هاي مصرف كنندگان به منظور تدوين و اجراى راهبردها و برنام ههاى بازاريابى با هدف تأمين رضايت مشتريان است. در اين خصوص دستيابى مديران به اطلاعات مربوط به مشتريان، رقبا و ديگر نيروهاى موجود در بازار امرى حياتي براي بقاي هر سازمان است. از طرف ديگر، عامل اساسى ديگر براى موفقيت در بازار امروزى، يافتن تفاوت هاي دقيق و ويژه از نيازهاي كلي است. مفهوم نيچ از سه مولفه اصلى تشكيل شده است: راهبرد، محصول و بازار. راهبرد نيچ، كليت كسب و  كار را با تمركز بر مشترى توصيف م ىكند. راهبرد بازار ويژه، به عنوان يك ديدگاه بازاريابى جذب كننده، تعريف مى شود كه در آن شركت يك بخش از بازار بالقوه را شناسايى كرده و سپس يك محصول را براى آن بازار خاص توليد كرده و يا اصلاح مى كند. راهبرد محصول ويژه، به عنوان ديدگاه بازاريابى رانشى توصيف مى شود كه در آن شركت، محصولي خاص را توليد كرده و سپس به جستجوي بخش بازار مناسب آن محصول خاص م يپردازد. صنايع بالغ از طريق رقابت فزاينده، تورم قيمتى به دليل مازاد ظرفيت و همچنين كاهش تعداد شركتها توصيف مى شوند.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *