مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه دیدگاه خانواده نسبت به تجرد طولانی مدت دختران (استاندارد)

پرسشنامه دیدگاه خانواده نسبت به تجرد طولانی مدت دختران (استاندارد)

هدف: ارزيابي دیدگاه خانواده از تجرد طولانی مدت دختران (از دید دختران مجرد)

تعداد سوال: 3

تعداد بعد: 1

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 2400 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه دیدگاه خانواده نسبت به تجرد طولانی مدت دختران (استاندارد)

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مفهوم »عرف«، در جامعهشناسى، یکى از مفاهیم بنیادینى است که بهصورت قواعد هنجارى عمل میکند و به تنظیم رفتار اجتماعى افراد منجر میشود. درصورت تخلف از آن، فرد به نوعى هنجارشکن و درقالب »منحرف اجتماعى« از جامعه طرد مى شود. همچنین، یکى از منابع اصلىای که حقوقدانان بهمثابة منابع حقوقى نام بردهاند، »قاعدة عرف« است. منابع حقوقىدیگرى، همانند»قانون« و »رویة قضایی« درکنار قواعد عرفى وجود دارد. در محاکم قضایى، گاهى به قاعدة عرف استناد مىشود و فرد یا افرادى را به جرم یا کجروى منسوب مىکنند، درحالىکه جرم نوعى قانونشکنى محسوب میشود، ولى کجروى تخلف از هنجارهاى اجتماعى به حساب مى آید. ظور ماکس وبر از عرف، احساسات و باورهایی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل میشود؛ ازاینرو، راهنمای جوامع سنتی گذشتة آنهاست. اعضای این جوامع، »درست« یا »معقول« بودن اعمال و رفتارشان را بر اساس طوالنیبودن زمانی ارزیابی میکنند که آن اعمال مقبول جامعه بودهاست.

درباره ترم آخر

2 نظرات

  1. سلام ترم آخر از طرف خلیفانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *