مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه قصد خرید مجدد (آرین و همکاران، 1397)

پرسشنامه قصد خرید مجدد (آرین و همکاران، 1397)

هدف: ارزيابي میزان تمایل به خرید مجدد

تعداد سوال: 4

تعداد بعد: 1

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

منبع: محقق ساخته

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 3900 تومان

خرید فایل

Desc (1)

پرسشنامه قصد خرید مجدد (آرین و همکاران، 1397)

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

قصد خرید مجدد

قصد در برگیرنده همه عوامل انگیزشی است که منجر به رفتار واقعی می شود و منعکس کننده حدي است که در آن مصرف کنندگان تمایل به تلاش نسبت به انجام رفتار دارند. هر چه قدر قصد خرید مجدد بالا باشد، احتمال بیشتري وجود دارد که خرید واقعی رخ دهد. قصد می تواند از نگرش ها، هنجارهاي ذهنی و کنترل رفتاري مشاهده شده پیش بینی شود (بچلکدا و همکاران، 2012).  قصد رفتاري بیانگر شدت نیت ها و اراده فردي براي انجام رفتار هدف است. رابطه قصد رفتاري با رفتار نشان می دهد که افراد تمایل دارند در رفتارهایی درگیر شوند که قصد انجام آنها را دارند (یعقوبی و شاکری،1387). فیشن و آجزن قصد را تعیین کننده عمل در یک مسیر معین می دانند. آنها قصد رفتار را به عنوان احتمال ذهنی شکل دهی یک رفتار خاص تعریف کرده اند. براساس با پژوهش لامبر، قصد رفتاري به عنوان یک حالت ذهنی بیان می شود که منعکس کننده تصمیم شخص براي انجام رفتار است. بنابراین داشتن درك بهتري از مقاصد رفتاري مصرف کنندگان می تواند به بازاریابان کمک کند تا ارتباط بهتري با گروه هدف برقرار کنند (رامایا و همکاران، 2013)

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *