مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / مشاوره آماری / مشاوره آماری رایگان

مشاوره آماری رایگان

دانشجوی گرامی

گروه ترم آخر با بیش از 10 سال تجربه در ارائه خدمات مربوط به تجزیه و تحلیل آماری فصل چهارم در پایان نامه های رشته های تحصیلی مختلف و با بیش از انجام بالای 1000 پروژه با کیفیت، آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در خصوص انتخاب روش تجزیه و تحلیل آماری و نیز دقت و صحت روش های برآورد توصیفی می باشد. در این خصوص می توانید با ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید:

TermeAkhar@yahoo.com

لازم به ذکر است که انجام کار آماری فصل چهارم رایگان نمی باشد ولی تضمین می نمائیم که قیمت انجام این گونه پروژه ها در گروه ترم آخر بسایر پایین تر از سایر همکاران بوده و با این وجود کیفیت بالای آن تضمین خواهد شد. 

هشدار:

اخیرا برخی از سایتها با نام های مشابه گروه ترم آخر سعی نموده تا با استفاده از اعتبار نام ما اقدام به جذب مشتری نمایند. اطلاع داشته باشید که سایت ترم آخر فقط با دات کام (TermeAkhar.com) خدمات دهی می نماید و دامنه هایی مانند TermeAkhar.ir و یا TermeAkhar.info و …. هیچگونه رابطه ای با گروه پژوهشی ترم آخر نداشته و نخواهند داشت.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *