مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه بررسی رابطه اعتیاد به فضای مجازی با آسیب های اجتماعی نوجوانان و جوانان

پرسشنامه بررسی رابطه اعتیاد به فضای مجازی با آسیب های اجتماعی نوجوانان و جوانان

هدف: بررسی رابطه اعتیاد به اینترنت با آسیب های اجتماعی نوجوانان و جوانان (اعتیاد به اینترنت، تمایل به خودکشی، پرخاشگری، وندالیسم، تقلب، مصرف مواد مخدر، رابطه جنسی، گرایش به رانندگی خطرناک، رفتارهای مخاطره آمیز)

تعداد سوال: 45

تعداد بعد: 9

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

منبع: محقق ساخته (سفارش)

نوع فایل: Word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 37000 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه بررسی رابطه اعتیاد به فضای مجازی با آسیب های اجتماعی نوجوانان و جوانان

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

در دوره نوجواني و جواني آسيب هاي اجتماعي و راه هاي پيشگيري از آن يکي از مهم ترين مراحل زندگي آدمي محسوب مي شود و آخرين مرحله تحوّل شناختي و گذار از مرحله «پيرو ديگران بودن» به دوره «مستقل بودن» است; دوره اي که نوجوان به هويّت واقعي خويش دست مي يابد. نوجوان با خود مي گويد: «اکنون من ديگر کودک نيستم، يک بزرگسالم.» در اين مرحله، ديگر والدين نمي توانند به او کمک چنداني بکنند; چه اينکه وي الگوهاي خود را در جاي ديگري جستجو مي کند. ميل به اظهار وجود و اثبات خود يکي از طبيعي ترين حالات رواني دوره نوجواني و جواني است.

اگر بزرگسالان ويژگي هاي اين دوره از زندگي جوان را بشناسند و با آنان برخوردي مناسب داشته باشند، هم نوجوانان به هويّت خويش دست مي يابند و هم بزرگسالان کمتر احساس نگراني مي کنند. از اين رو، مي توان گفت: بيشتر انحرافات نوجوانان و جوانان ريشه در ناکامي هاي اوليه زندگي دارد.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *