مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه سنجش رضایت از رشته تحصیلی

پرسشنامه سنجش رضایت از رشته تحصیلی

هدف: سنجش میزان رضایت از رشته تحصیلی

تعداد سوال: 8

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 2500 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه سنجش رضایت از رشته تحصیلی

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مؤسسات آموزش عالی و مراکز علمی و دانشگاهی به جهت این که وظیفه پذیرش و تربیت دانشجو در رشته هاي مختلف را بر عهده دارند، از مهمترین عوامل رشد یک کشور محسوب می شوند [1]. تأمین و حفظ سلامت افراد جامعه نقش ویژه اي در توسعه اقتصادي، اجتماعی جوامع داشته و ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی، درمانی از عوامل مهم توسعهیافتگی کشور محسوب میشود، بنابراین، توجه به چگونگی تربیت نیروي انسانی مورد نیاز، جهت اداره و انجام خدمات بهداشتی، درمانی از اهمیت ویژه اي برخوردار است. این نکته حائز اهمیت است که برنامه ریزي و تربیت نیروي انسانی به خودي خود سبب بهبود مراقبتهاي بهداشتی نمی شود و نیازمند مدیریت صحیح می باشد. 

تربیت فارغ التحصیلانی کارآمد، مستعد و علاقه مند از اولویتهاي آموزشی وزارت بهداشت و نظام آموزشی محسوب می شود. دانشکده هاي پیراپزشکی، به عنوان یکی از این محیط هاي یادگیري، بایستی امکانات لازم براي تغییرات مثبت و سازنده در نگرش دانشجویان را فراهم آورند تا باعث تشویق و ایجاد رغبت بیشتر، یادگیري پایدار و مستمر گردند.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *