مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / مقیاس آگاهی از کارآیی انرژی برق

مقیاس آگاهی از کارآیی انرژی برق

هدف: بررسی میزان آگاهی افراد از کارایی انرژی برق از ابعاد مختلف (روشنایی، رفاهی)

تعداد سوال: ۷

تعداد بعد: ۲

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: Word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط ۱۹۰۰ تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه صرفه جویی در مصرف برق

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

۱- پرسشنامه صرفه جویی در مصرف برق

ترم آخر: پیشنهاد اساتید دانشگاهی

صرفه جویی انرژی یا استفاده صحیح و منطقی از انرژی، «اساسا یک رفتار است و به همین دلیل در چارچوبهای نظری مختلفی قابل تبیین است» (احمدی، میرفردی و زارعی،۱۳۹۲ : ۱۸۶ ۷). برخی پژوهشگران،صرفه جویی را براساس آگاهی تبیین نموده اند (بندر ۹ ، گسارد ۸ ، مزی و لوتزنهایزر ۹ گسارد ، ۲۰۰۲). «آگاهی، به عنوان حالت یا توانایی ادراک، احساس یا مطلع ۱۰ بودن از حوادث و اشیاء، بخش مهمی از فرآیند یادگیری است» (اتکینسون وهمکاران، ۱۳۸۵: ۲۱۶) و به همین دلیل ارتباط نزدیکی با عملکرد دارد. «در روانشناسی تجربی، فرض بر این است که رفتار انسان، تابع آگاهی ها و اطلاعاتی است که به دست می آورد. اگراطلاعات تغییر کند رفتار نیز تغییرمی کند» (گنجی، ۱۲۴ :۱۳۶۷). به صورت طبیعی، انجام هر فعالیتی مستلزم کسب برخی آگاهی ها و اطلاعات است. هرچه آگاهی ها واطلاعات بیشتر باشد، (۱۲۶۱ :۲۰۰۳) معتقدند «آگاهی، مستقیماً ۱۱ عملکرد، مطلوب تر می گردد. گرگوری و دی لئو بر روی رفتار اثر می گذارد. در واقع، آگاهی هم بر روی رفتارهای ناآگاهانه مانند عادت ها و عکسالعملهای غیر ارادی و هم بر رفتار های آگاهانه مانند نگرش ها، قصدها و خود ادراکی تأثیر می گذارد».

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *