مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه روان سازی فعالیت های شعب بانکی

پرسشنامه روان سازی فعالیت های شعب بانکی

هدف: بررسی میزان روان سازی فعالیت های شعب بانکی (تسهیل فعالیت های بانک، روان سازی تسهیلات، روان سازی خدمات، روان سازی سیستم الکترونیکی بانک)

تعداد سوال: 20

تعداد بعد: 4

شیوه نمره گذاری: دارد

منبع: محقق ساخته (سفارش)

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 23000 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه روان سازی فعالیت های شعب بانکی

قرن بیستم قرن اطلاعات و پیشرفت سریع در فن آوری و به تبع آن ایجاد تحولات گسترده ای در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بشر امروز است. در عصر اطلاعات هر روز شاهد ابداعات و اختراعات جدید، استفاده از فن آوری برای ارائه خدمات بهتر و تغییر در روشهای سنتی و سهل و آسان سازی کارها برای دستیابی به نتایجی بهتر و مهمتر هستیم. امروز هر گونه حرکت و تحولی در ابعاد جهانی آن مورد توجه بوده و گسترش آن موضوعی غیر قابل انکار است. در این میان مسائلی اقتصادی و به ویژه تجاری نیز از روند تحول و حرکت در مسیر پیشرفت، دور نمانده است و شاید بتوان گفت با سرعت بیشتری در حرکت است. به طوری که امروزه ما شاهد پیوستن کشورهای مختلف به پیمانهای پولی و اقتصادی و تجاری جهانی هستیم. بی‌تردید امروزه دیگر استفاده از فن آوری جدید و به ویژه به خدمت گرفتن رایانه برای پاسخگویی به نیازهای متنوع جامعه بشری از ضروریات اساسی بوده و گسترش آن در جهان و کشورهای مختلف دلیلی بر این مدعاست. ایران اسلامی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با به خدمت گرفتن رایانه در فعالیت‌های مختلف صنعتی، خدماتی و تجاری در این مسیر حرکت میکند. از مراکز و سازمانهای مهمی که در سالهای گذشته در این مسیر قدمهای بلندی برداشته‌اند،‌می توان از شبکه بانکی کشور نام برد که با ماشینی کردن شعب خود در تلاشند خدمات خود را گسترش بدهند و آن را تنوع ببخشند. این موضوع که بانکها تا چه حد در این زمینه موفق بوده‌اند یا اینکه اصولاً تاکنون در این زمینه چه کارهایی در بانکها صورت گرفته است؟

ابتدا باید هدف اصلی مشخص شود و بعد یک گروه کارشناسی روشها و راه حلهای مطلوب را پیشنهاد و تدوین کند. در اینجا لازم است تا به نتایجی که با مشارکت جدی، فعال و مسئولانه مدیران اطلاع رسانی بانکها و کارشناسان سازمان اجرایی طرح جامع اتوماسیون سیستم بانکی به دست آمده است، اشاره مختصری شود. در این بررسیها استراتژی واحدی که برای ماشینی کردن سیستم بانکی مورد تایید قرار گرفته است، عبارت بودند از:
ـ شناخت نیاز هر یک از بانکها.
ـ تعیین اهداف براساس نیازهای شناسایی شده
ـ تعیین الگوی اطلاع رسانی براساس نیاز و اهداف تعیین شده.
ـ چگونگی پیاده سازی در شعب، سرپرستی‌ها و ادارات مرکزی.
ـ ضرورت واردات یا تهیه نرم افزارها.
ـ تعیین الگوی مخابراتی.
ـ تعیین سخت افزارهای مورد نیاز.
ـ نیروی انسانی مورد نیاز.
ـ ضرورت استفاده از نیروهای متخصص خارجی.
ـ هزینه‌های مربوط به طرح.
ـ مدت زمان اجرا و برنامه ریزی.
ـ بررسی مسائل و مشکلات اجرایی و چاره اندیشی برای رفع آنها.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *