مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه عوامل موثر بر بروز رفتار پرخطر رانندگی رانندگان تاکسی

پرسشنامه عوامل موثر بر بروز رفتار پرخطر رانندگی رانندگان تاکسی

هدف: سنجش عوامل موثر بر بروز رفتار پرخطر رانندگی رانندگان تاکسی از ابعاد مختلف (عوامل فردی دلایل رفتار پرخطر، اشتباهات عمدی یا تخلفات (تاثیر دیگران-عوامل اجتماعی)، برتری درک شده، ارزش گذاری کاذب، ناهماهنگی شناختی)
تعداد سوال: ۱۹
تعداد بعد: ۵
شیوه نمره گذاری: دارد
روایی و پایایی: دارد
منبع: دارد
نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط ۴۰۰۰ تومان

خرید فایل

Desc (1)

مطالب مرتبط:

۱- مقیاس خطرپذیری نوجوانان ایرانی (IARS)

۲- پرسشنامه رفتار رانندگی منچستر (MDBQ)

پرسشنامه عوامل موثر بر بروز رفتار پرخطر رانندگی رانندگان تاکسی

حوادث رانندگی و پیامدهای آن ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه، به عنوان یکی از مهم ترین علل مرگ و میر و جراحات محس وب می ش وند. در کش ور ما نیز حوادث رانندگی عالوه بر وارد کردن صدمات اقتصادی، باعث تلفات ش دید انس انی می شود .بر اساس برآوردها، ساالنه دو میلیون نفر در سراسر جهان بر اثرتصادفات جاده ای، جان خود را از دس ت میدهند تعداد مجروحان رانندگی در سال، بیش از ١۵ میلیون نفر تخمین زده میش ود. کش ور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ اما آنچه کشور ما را در این زمینه متمایز می کند، روند رو به رشد حوادث رانندگی در کشور و مقایسه آن با سایر کشورهای جهان اس ت. روند رشد ش اخص تصادفات از سال ١٩٩٠ تا ١٩٩٣ در اغلب کشورهای جهان یا منفی یا از رش دی آرام برخوردار بوده است.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *