مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه ارزیابی کتاب های الکترونیکی در وبگاه دانشگاه پیام نور

پرسشنامه ارزیابی کتاب های الکترونیکی در وبگاه دانشگاه پیام نور

هدف: ارزیابی کتاب های الکترونیکی در وبگاه دانشگاه پیام نور از ابعاد مختلف (وضعیت قابلیت‌های جستجو در کتاب‌های الکترونیکی، قابلیت‌های مرور و پویش در کتاب‌های الکترونیکی فارسی، رعایت و حضور قابلیت‌های شخصی‌سازی در کتاب‌های الکترونیکی فارسی، رعایت قابلیت‌های صفحه‌بندی در کتاب‌های الکترونیکی فارسی، وضعیت دارابودن صفحات متنی مشابه با کتاب‌های چاپی در کتاب‌های الکترونیکی فارسی، وضعیت دسترس‌پذیری در کتاب‌های الکترونیکی فارسی)
تعداد سوال: 24
تعداد بعد: 6
شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
منبع: محقق ساخته
نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 39000 تومان

خرید فایل

Desc (1)

پرسشنامه ارزیابی کتاب های الکترونیکی در وبگاه دانشگاه پیام نور

کتاب الکترونیکی چیست؟

برای كتاب الكترونیكی تعاریف زیادی وجود دارد. بیایید نظری به آنچه كه مردم درباره كتاب الكترونیكی می گویند بیندازیم… “وسیله ای دستی وجود دارد كه قابلیت خواندن كتابهای مختلف را دارد. به این وسیله eBook Reader گفته می شود و كتابی را كه توسط این وسیله می خوانیم همان كتاب الكترونیكی است.”
“كتاب الكترونیكی همان متن های الكترونیكی (e-text) است كه شامل فایل های ساخته شده توسط واژه پردازهای مختلف، خبرنامه های الكترونیكی و فایلهای كامپیوتری است كه پس از اجرا در كامپیوتر مانند كتاب قابل خواندن هستند.” برخی نیز می گویند: “كتاب الكترونیكی یك فایل HTML اجرایی (executable) است. یك فایل كه از تبدیل چندین فایل HTML شامل گرافیك، تصاویر، متن و حتی صدا (موسیقی) توسط یك نرم افزار خاص ایجاد می شود كتاب الكترونیكی نامیده می شود.” “یك كتاب الكترونیكی ممكن است بیش از ۱۰۰ صفحه داشته باشد و یا یك كتاب كوچك چند صفحه ای باشد.” همه تعاریف بالا درست است! به طور خلاصه می توان گفت eBook یك كتاب است كه به صورت غیر سنتی (چاپی) منتشر شده است. پس انتشارات الكترونیكی هم وجود دارد!؟ بله! انتشارات الكترونیكی یا ePublishing منتشر كردن یك اثر به صورت الكترونیكی است كه می تواند شامل خبرنامه الكترونیكی، صفحات وب، گرافیك، موسیقی، نرم افزار و به خصوص كتاب الكترونیكی باشد. این تعاریف و اصطلاحات فنی هستند. اما به راستی یك كتاب الكترونیكی چیست؟!
كتاب الكترونیكی رویای نویسندگان است
نشر یك كتاب الكترونیكی برطرف كردن موانع و اشكالات انتشارات سنتی است. دیگر نویسندگان نگران رد شدن مطالب خود از طرف ناشران نخواهند بود. نویسندگان نیاز به صرف هزینه های سنگین چاپ كتاب نخواهد داشت. نشر الكترونیكی آغاز راه نویسندگان جوان و تازه كار است.
كتاب الكترونیكی رویای مدیران سایت های اینترنتی است
یك راه كسب ترافیك زیاد برای سایتهای اینترنتی استفاده از eBook است. این هم آرزوی هر مدیر سایتی است. تهیه یك كتاب الكترونیكی نیاز به برنامه نویسی با زبانهای برنامه نویسی مشكل ندارد. به سادگی تهیه می شود و منتشر می گردد. یك محصول اطلاعاتی بسیار جذاب در اینترنت كه طرفداران زیادی دارد!
كتاب الكترونیكی یك اتحاد میان نویسندگی و بازاریابی اینترنتی است
اختراع كتاب الكترونیكی هر چیزی را برای مدیران سایت ها، نویسندگان و كارآفرینان ممكن ساخته است. اینترنت و كتاب الكترونیكی یك منبع بی پایان امكانات برای همه این گروهها فراهم كرده است.
كتاب الكترونیكی یك فرصت است
كتاب الكترونیكی یك فرصت برای كسب درآمد بدون ریسك است و هزینه شروع زیادی نمی خواهد. در سایر كسب و كارها اگر سرمایه كافی نداشته باشید نخواهید توانست كار خاصی از پیش ببرید اما اینجا وضعیت فرق می كند. فرصت جدیدی در كنار شما است. ببینید چگونه می توانید از این فرصت بهترین بهره را ببرید.
كتاب الكترونیكی یك راه حل است
اگر یك كسب و كار بزرگ داشته باشید رسیدن به اهدافی كه تعیین می كنید بهتر امكان پذیر است. اما وقتی در كسب و كار كوچك خود نیز با مشكل روبرو باشید رسیدن به اهداف بزرگ شاید مشكل به نظر برسد. كتاب الكترونیكی یك راه حل برای رسیدن به اهدافی است كه در سر دارید.

درباره ترم آخر

2 نظرات

 1. با سلام
  این قیمت برای این پرسشنامه بدون روایی و پایایی خیلی زیاد است.

  • با سلام و تشکر از نظر شما دوست بسیار عزیز
   به استحضار می رساند که پرسشنامه هایی که قیمت بالا دارند به سفارش مشتری طراحی شده اند و برای کار تحقیقی آنها تهیه گردیده است. به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به پرسشنامه های آماده دارند.
   با تشکر
   ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *