مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه ضریب خود رهبری

پرسشنامه ضریب خود رهبری

هدف: ارزیابی وضعیت خودرهبری (ویژگی متمرکز شدن، ویژگی مشخص کردن اهداف، ویژگی مشخص کردن جهت، ویژگی هدف گذاری، ویژگی تعیین نقاط قوت، ویژگی ایجاد هماهنگی، ویژگی خودانگیزشی، ویژگی لذت آنی، ویژگی انعطاف پذیری فکری، ویژگی اصلاح مسیر، ویژگی عبور از موانع، ویژگی تجربه ی ماجراها)
تعداد سوال: 36
تعداد بعد: 12
شیوه نمره گذاری: دارد
تفسیر نتایج: دارد
منبع: نامشخص
نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 3400 تومان

خرید فایل

Desc (1)

پرسشنامه ضریب خود رهبری

تعریف خودرهبری

افراد خود رهبر، بر‏ آنچه می‏توانند انجام دهند تمرکز می‏کنند تا بهترین باشند. آنها این کار را بدین خاطر انجام نمی‏دهند که از دیگران پیشی بگیرند یا آنان را مغلوب کنند، بلکه فقط می‏خواهند بهترین کسی باشند که می‏توانند. درعین‏حال، از اینکه به دیگران نیز کمک‏کنند، احساس شرم نمی‏کنند. فرد خودرهبر، خودخواه نیست، حتی وظایف خود نسبت به زندگی و اهداف دیگران را هم نادیده نمی‏گیرد بلکه، همدلی، توجه و تلاش برای کمک به مردم را نیز سرلوحة کارش قرار می‏دهد.
خود رهبری یعنی توانایی نفوذ بر درون خود تا بتوانید در مسیری درست، فکر و رفتار کنید و بفهمید که هستید و قادر باشید اهداف زندگی تان را دنبال کنید و به آنها نایل شوید. خود رهبری به شما کمک می کند تا ایده های مشخص داشته باشید و بدانید به کجا می روید و چه رفتار و روش هایی در پیش بگیرید تا به هدف یا هدف های خود دست پیدا کنید .
خود رهبری از این جهت اهمیت دارد که به شما اجازه می دهد تا در زندگی راه درست را پیش بگیرید و احساس رضایت کنید . این موضوع به همان اندازه در محیط های کاری شما نیز مهم است چراکه افرادی که این توانایی را داشته باشند غالباً با انگیزه تر و خلاق تر بوده و بهره وری بالاتری در سازمان ها دارند .

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *