مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / فروشگاه / پرسشنامه / پرسشنامه جابجایی و تحرک نیروی کار مارتینز

پرسشنامه جابجایی و تحرک نیروی کار مارتینز

هدف: ارزیابی جابجایی و تحرک نیروی کار در سازمان از ابعاد مختلف (رضایت شغلی، نقش جنسیت، اهمیت خانواده، عدالت در ارتقاء، عدالت در پرداخت، ثبات در استخدام، تضاد کار – خانواده)

تعداد سوالات: 20
تعداد خرده مقیاس: 7
شیوه نمره گذاری: دارد
تفسیر نتایج: دارد
روایی و پایایی: دارد
منبع: دارد
نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 1900 تومان

خرید فایل

Desc (1)

پرسشنامه جابجایی و تحرک نیروی کار مارتینز

تعریف جابجایی نیروی کار

موفقیت هر سازمانی بستگی به تخصیص و بکارگیری مناسب ابزار، تجهیزات، پول، مواد خام و منابع انسانی در برنامه-های سازمان دارد و این امر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که سازمانها بتوانند مهارت ها، توانائی ها و خصوصیات فردی و جمعی کارمندان خود را در راستای اهداف سازمان به کار گیرند انتصاب صحیح از جمله اقداماتی است که در کاربرد مطلوب منابع انسانی نقش موثر و اساسی ایفا می‌کند. جابجایی پرسنل در سازمان یکی از ابزارهای موثر در مدیریت منابع انسانی بوده و معمولاً به شکل‌های مختلفی انجام می‌گیرد .انتقال و جابجایی یک ابزار صحیح از تخصص، استعداد و علاقه کارکنان است. کناره گیری به دو شکل نمایان می¬شود: روانی (غفلت) و جسمی (خروج). کناره¬گیری روانی فعالیت¬هایی است که فرار فکری را از محیط کار فراهم می¬آورد.

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *