مرجع دانلود پرسشنامه و ابزار استاندارد در تمامی رشته ها,طراحی پرسشنامه

ترم آخر

آزمون,طراحی پرسشنامه,روانشناسی,مدیریت,پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه رایگان,مشاوره آماری ,سایت پرسشنامه,نرم افزار رایگان روانشناسی,سفارش

خانه / دسته‌بندی نشده / عنوان تحقیق: ایجاد عادات مثبت در کودکان

عنوان تحقیق: ایجاد عادات مثبت در کودکان

هدف: بررسی جامع عادات مثبت در کودکان و روش های تقویت آن
تعداد صفحات: 57
نوع فایل: word 2007

گزیده ای از متن:

برای والدين آسان است که فقط به رفتارهای نادرست کودکان خود توجه کنند و اعمال درست آنها را در نظر نگيرند. برای مثال مايک و ليزا بدون سروصدا در اتاق مشغول بازی هستند و هيچ کس بخاطر آنکه بسيار دوستانه اسباب بازي ها را تقسيم می کنند، آنها را تحسين نمی کند. اما چند دقيقه بعد که بين بچه ها دعوا مي شود، پدر عصبانی شده سرآنها داد مي کشد.
والدين آنچنان در تعليم و مراقبت از فرزندانشان غرق هستند که وقتی عمل خوبی از آنها سر مي زند، آن را به سادگی بديهي تلقی می کنند؛ اما وقتی اشکالی در رفتار آنها رخ می دهد، همة اشتباهاتشان را به رخشان می کشند. درنتيجه کودکان در توری از انتقاد به دام مي افتند.
انتقاد همراه با کمی ستايش، نتايج بهتری به بار مي آورد. کودک شما می خواهد که به اوتوجه کنيد و   می خواهد اين توجه را از هر طريقي که میتواند، به دست آورد. اگر ديدگاه شما منفی باشد، او ازراههای منفی به هدف خود می رسد. اگر شما روی نکات مثبت تمرکز کنيد، درمقابل رفتارهای خوب بيشتری دريافت خواهيد کرد؛ زيرا در اين حالت کودک با رفتارهای مثبت خود، سعی در جلب توجه شما خواهد داشت.
به تشويق و تحسين کودکانتان عادت نداريد، ممکن است انجام آن برای اولين بار دشوار باشد. اما هر چه بيشتر آن را انجام دهيد، برايتان طبيعي تر و آسان تر خواهد شد. شما به زودی در مي يابيد که تعريف وتمجيد تأثير قدرتمندی دارد که فقط شماری از آن می تواند يک رفتار جديد را شکل دهد و با مقداری کمتر، تغيير ايجاد شده را حفظ کند.

همین الان دانلود کنید

قیمت: رایگان

دانلود رایگان

عنوان تحقیق: ایجاد عادات مثبت در کودکان

درباره ترم آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *